مبدل اترنت به فیبر نوری اچ ار یو ای HRUI HR100W-GE-25-TR

HRUI HR100W-GE-25-TR Gigabit RJ45 Media Converter

موجود است
تعداد بازدید
250
امتیاز
قیمت
قیمت: ۱,۵۳۷,۸۰۰ تومان

شرح امکانات:

- مبدل اترنت به فیبر نوری
- DC5V
- 24 ماه وارانتی بی قید و شرط (12 ماه گارانتی تعویض + 12 ماه گارانتی تعمیر)


Specifications

I/O Interface

Power

DC  5V

Ethernet

1-Port  10/100/1000M  RJ45

1-Port  1000M fiber  ports

Performance

Switching   Capacity

4Gbps

Throughput

2.976Mpps

Packet   Buffer

2K

MAC   Address

2K

Jumbo   Frame

9216bytes

Transfer   Mode

Store and forward

MTBF

100000  hour

Standard

Network   protocol

IEEE802.3 (10Base-T)

IEEE802.3u (100Base-TX/FX)

IEEE802.3ab   (1000Base-TX/FX)

IEEE802.3x (Flow control)

optical characteristics

multi mode:850/1310nm   (0-2KM)

Single mode:1310/1550/1490nm(0-120KM)

Industry   Standard

EMI:   FCC Part 15 CISPR (EN55032) class A

EMS:   EN61000-4-2 (ESD)、EN61000-4-4 (EFT)

Shock:   IEC 60068-2-27

Free   Fall: IEC 60068-2-32

Vibration:   IEC 60068-2-6

Network   Medium

10Base-T   : Cat3、4、5 or above UTP(≤100m)

100Base-TX   : Cat5  or above UTP(≤100m)

1000Base-TX :   Cat5  or above UTP(≤100m)

Optical Media

Multimode fiber  : 50/125、62.5/125、100/140um

Single   mode fiber : 8/125、8.7/125、9/125、10/125um

Protection

Security   Certificate

CE、FCC、RoHS

Environment

Working   Environment

Working Temperature:-20~50°C

Storage Temperature:-40~70°C

Working Humidity :10%~90%,non-condensing

Storage Temperature:5%~90%,non-condensing

Working Height:Maximum10,000 feet

Storage heigh:Maximum 10,000 feet

Mechanical

Structure   Size

Product   Size:94x70x26mm

Package   Size:245x190x60mm

Product   Net-Weight:0.2x2kg

Product   Gross-Weight:0.7kg

Packing   Info

MEAS:505x320x400mm

Packing   Qty:20 Pair

Packing   weight:15 KG

Power   Voltage

Adapter   input voltage : AC  100-240 V

 Media Converter   input voltage:DC  5V

Package   List

Media   Converter 2 pcs, Power Adapter 2 pcs, User manual 1 pcs, Qualification Card 1 pc

Indication

LED Indicators

PWR(Power indicator)

FDX(Network  mode)

FX  Link(Optical   data)

TX  Link(Network   data)

FX  100M(Optical  Link)

TX  100M(Network   Link)

Ordering Info

HR100W-GE-550

1000M Fiber   Media Converter-dual-fiber   multimode 550m  TX/RX 850

HR100W-GE-2

1000M Fiber   Media Converter-dual-fiber   multimode 2KM   TX/RX 1310

HR100W-GE-3-T

1000M Fiber   Media Converter-single-fiber   single mode 3KM  TX1310/RX1550

HR100W-GE-3-R

1000M Fiber   Media Converter-single-fiber   single mode 3KM  TX1550/RX1310

HR100W-GE-25-T

1000M Fiber   Media Converter-single-fiber   single mode 25KM  TX1310/RX1550

HR100W-GE-25-R

1000M Fiber   Media Converter-single-fiber   single mode 25KM  TX1550/RX1310

مشخصات مبدل اترنت به فیبر نوری اچ ار یو ای HRUI HR100W-GE-25-TR

نوع سوئیچ مبدل فیبر نوری
تعداد پورت‌ها یک پورت اترنت 1 پورت SFP
نوع پورت ها RJ45 10/100/1000Mbps فیبر نوری گیگ
پهنای باند -
ظرفیت جدول مک آدرس -
میانگین زمان بین خرابی 100,000 ساعت (حدود 11 سال)
نشانگر LED روشن / خاموش بودن قطع /وصل بودن پورت اترنت انتقال / عدم انتقال داده در پورت اترنت فعال / غیرفعال بودن پورت فیبر نوری انتقال / عدم انتقال داده در پورت فیبر نوری فعال بودن Half Duplex / Full Duplex
منبع تغذیه ورودی AC 100~240V
گواهینامه ها CE FCC ROHS
ساختار بدنه دارای استانداردهای صنعتی
عنوان گروه اندازه نوع فایل دانلود
HR100W-GE-Gigabit.pdf [Datasheet] 187KB .pdf Download
آیا درباره این کالا سوال یا نظری دارید؟
تماس با ما ۰۲۱ ۷۸۴۱۸