سوییچ PoE داهوا

سوییچ PoE داهوا

سوییچ PoE داهوا

تصویر ویدئویی نامناسب و تاخیر طولانی از مشکلات رایج پروژه های دوربین مداربسته IP هستند. شبکه دوربین مداربسته IP متفاوت از شبکه ارتباطی مرسوم داده ها است. این شبکه نیازمند عملکردی قوی در حل مشکلاتی مانند  “delay” و “Packet loss” می باشد.
داهوا تکنولوژی تامین کننده پیشرفته راه حلهای نظارتی ویدئویی با دانش عمیق در سیستم های نظارتی ویدئویی می باشد. سوییچ PoE داهوا به صورتی ویژه طراحی شده است که جهت درخواست های جریان های خاص ویدئویی و حل مشکلاتی که در بالا ذکر شد، بسیار موثر است.
 
سوییج PoE داهوا
 

1- PoE Management

در این خصیصه 2 ویژگی اصلی وجود دارد:
1. تنظیمات PoE
قابلیت تنظیمات PoE به کاربران اجازه ذخیره مقداری از برق را به صورت دستی از طریق رابط web management می دهد، که می تواند ذخیره برق را برای آن دسته از دوربین مداربسته های IP که نیازمند برق اضافی در برخی مواقع هستند را تامین کند، مانند دوربین مداربسته IP که در شب برای روشن کردن قابلیت IR یا همان دید در شب نیاز به برق بیشتری دارد. علاوه بر این می تواند مصرف برق را در همان لحظه نشان دهد.
2. Green PoE
قابلیت Green PoE به کاربران اجازه تنظیم برنامه ریزی برای مصرف برق PoE را می دهد، که این اختیار را برای سوییچ PoE جهت زمان بندی مشخص و قطعی تامین برق را فراهم کند. برای مثال، ما می توانیم برای ساعت 9 صبح تا 21 شب یک بازه زمانی تعریف کنیم، به این معنی که سوییچ PoE در این بازه زمانی برق مورد نیاز را تامین کند و خارج از این زمان بندی جریان برق را قطع کند. این ویژگی انرژی را ذخیره خواهد کرد .
 

2- انتقال PoE تا مسافت 250 متر

انتقال PoE عادی تا مسافت 100 متر می باشد. اما یکسری از سوییچ های PoE داهوا می تواند انتقال PoE را تا 250 متر از طریق تنظیم ساده رابط web management میسر نماید. این خاصیت باعث کاهش هزینه ها به صورت حذف ماژول SFP و فیبر نوری می شود (همچنین هزینه های نصب).
 

3- نشانگر مصرف انرژی

در پنل جلویی دستگاه نشانگر مصرف انرژی مشخص شده است که می تواند جریان مصرفی هر پورت PoE از سوییچ PoE را نشان دهد، که می تواند برای شما مشخص کند کدام دوربین مداربسته IP مصرف بیشتری دارد:
50%: یعنی مجموع جریان مصرفی PoE زیر 50 درصد می باشد
80%: یعنی مجموع جریان مصرفی PoE بین 50 تا 80 درصد می باشد
100%: یعنی مجموع جریان مصرفی PoE بین 80 تا 100 درصد می باشد
 

4- Hi-PoE

یکسری از سوییچ های PoE داهوا دارای 2 پورت Hi-PoE می باشد، که می تواند تا 60W برای دوربین مداربسته دام  Hi-PoE ارائه دهد.
 

ویژگی های متداول سوییچ PoE داهوا

بعلاوه، سوییچ PoE داهوا دارای مزایای مشخص در جنبه های زیر می باشد.

 

1- قطعات کارآمد

منبع برق، تراشه قابل تعویض و چیپ PSE قطعات کلیدی سوییچ PoE می باشد. قطعات سوییچ PoE داهوا از منبع برق و چیپ تولیدی خود شرکت داهوا بهره می برد که این کیفیت را تضمین و سوییچ ها را مطمئن تر می کند.
 

2- انتقال ویدئویی Non-blocking

ویژگی جریان ویدئویی متفاوت از جریان عادی داده ای می باشد. افزایش ناگهانی جریان ویدئویی فشار زیادی به انتقال داده در سوییچ PoE به وجود می اورد. عملکرد کنترل جریان سوییچ PoE داهوا به طور پیش فرض و buffer سخت افزاری بزرگ، فعال شده است که می تواند ترافیک ناگهانی داده و جریان ویدئویی را به بهترین شکل سهولت ببخشد.
 

3- طراحی صنعتی محصولات

سوییچ PoE داهوا جهت محیط کاری نامساعد صنعتی طراحی شده است، مانند محیط دارای درجه حرارت بالا و محیط دارای رعد و برق. سوییچ PoE داهوا استاندارد رایج حفاظت از رعد و برق 4KV و 2KV را دارد. این سوییچ ها دارای استاندارد Accelerated Life Testing-ALT جهت تضمین عملکرد و طول عمر دستگاه ها، می باشد.
 

4- تست فشار تصویر

این خصیصه بسیار مهم است که یک سوییچ بتواند مقدار زیادی از جریان ویدئویی در سیستم نظارت تصویری را راه اندازی کند. تجربه غنی در نظارت ویدئویی، داهوا را در طراحی و ساخت بهترین سوییچ ها برای سیستم های ویدئویی نظارتی توانمندتر کرده است. در همین حال داهوا توانسته است استاندارد تست فشار تصویر را در minimal 200 IP cameras test environment کسب کند که قابلیت اطمینان بالای این سری محصولات را نشان می دهد.
 
سوییج PoE داهوا
عنوان گروه اندازه نوع فایل دانلود