اکسیس دستگاه کارت خوان خود را با همکاری ASSA ABLOY عرضه کرد

اکسیس دستگاه کارت خوان خود را با همکاری ASSA ABLOY عرضه کرد

کمپانی Axis با ارائه دستگاه کارت خوان A4011-E، رسما نام خود را بعنوان یک مدعی در سیستم های کنترل تردد و بیومتریک مطرح کرد.

دارنده رتبه ششم سیستم های نظارت تصویری دنیا، در ساخت این دستگاه از تجربیات کمپانی پرآوازه آسا ابلوی بهره بسیاری برده و در واقع فناوری درون این دستگاه ساخته و پرداخته این کمپانی دورگه سوئدی-فنلاندی است.

 

کارت خوان A4011-E اکسیس به شکلی طراحی شده که با سیستم کنترل درب تحت شبکه A1001 این کمپانی هماهنگ بوده و قابلیت اتصال و کنترل بوسیله آن را داشته باشد.

دوربين مدار بسته

 

کی پد A4011-E طراحی ساده و زیبایی دارد، بدنه آن از جنس آلومینیوم است، ارگونومی مناسبی دارد و دکمه های تعبیه شده برروی آن فواصل مناسبی از یکدیگر دارند. جنس دکمه ها از استیل ضدزنگ است و نور پس زمینه زیبایی برای آن درنظر گرفته شده تا در هنگام تاریکی مشکلی برای کار با آن وجود نداشته باشد. کاربران هم از طریق کارت (بدون لمس دستگاه) و هم از طریق کد می توانند از آن استفاده نمایند.

اوله ینسن مدیر توسعه بازار فروش اکسیس می گوید :

_  بعد از عرضه موفق کنترلر درب A1001، بسیاری از کاربران خواستار عرضه یک کارت ریدر توسط ما بودند. A4011-E یک ریدر قوی و آینده نگرانه برای کاربرهای مختلف است که با فناوری قابل اعتماد و اثبات شده آسا ابلوی تولید شده است.

از قابلیت های کی پد بیومتریک اکسیس می توان به موارد زیر اشاره کرد :

_  پشتیبانی از کارت های رایج ۱۳٫۵۶ مگاهرتزی

_  کارکرد در دماهای منفی ۲۵ تا مثبت ۷۰ درجه

_  سرعت پاسخگویی بالا

_  استاندارد حفاظتی IP54

کارت خوان A4011-E اکسیس با قیمت ۳۷۰ دلار عرضه شده است.

هیچ فایلی در این قسمت ثبت نشده است
تماس با ما ۰۲۱ ۷۸۴۱۸