دوربین عکاسی Canon 5D Mark IV

دوربین عکاسی Canon 5D Mark IV

دوربین عکاسی Canon 5D Mark IV

دوربین کانون 5 دی

خبرهایی مبنی بر معرفی دوربین عکاسی Canon 5D Mark IV در کوارتر اول سال 2015 به گوش می رسد. دوربین عکاسی 5D Mark III در March 2012 معرفی شد و حالا نوبت آن است که منتظر شاهکار جدید شرکت و برند Canon جهت معرفی این محصول حرفه ای و قدرتمند باشیم. در حال حاضر یکی از بهترین Full Frame های عرضه شده در این صنعت این سه نوع از سری خانواده 5D در بازار موجود و قابل تهیه است و همانطور که می دانید آخرین ورژن این سری یعنی Mark III بهترین عملکرد از هر لحاظ را نسبت به دو مدل قدیمی تر یعنی Mark I & Mark II داراست.

با توجه به اخبار منتشر شده حاکی از این است که Mark IV ویژگی ضبط ویدئو با کیفیت 4K دارد و این دوربین در دو مدل معمولی  و مدل S به ترتیب از سنسور 36 Megapixel و سنسور 53 Megapixel بهره می برد و این دوربین را نسبت به مدل قبلی یعنی Mark III که سنسور 23 Megapixel دارد، به صورت چشمگیری متمایز می کند.

پیش بینی می شود این محصول با قیمت $3,799 دلار یک ماه بعد از معرفی یعنی در ماه April 2015 به بازار عرضه می شود و با توجه به ورود دوربین جدید از این خانواده قیمت Mark III کاهش چشمگیری داشته باشد و این نوید داده می شود که می توان با کمی صبر پس از راه یابی این دوربین جدید به بازار مصرف با توجه به قیمت ها، بهترین EOS 5D بر اساس نیاز را تهیه کرد.

دوربین کانون 5 دی

تماس با ما ۰۲۱ ۷۸۴۱۸