دوربین مداربسته داهوا با کیفیت 4K

دوربین مداربسته داهوا با کیفیت 4K

دوربین مداربسته داهوا با کیفیت 4K

تکنولوژی داهوا یک تامین کننده و عرضه کننده پیشرو جهانی در زمینه تولید سیستم های حفاظتی تصویری است که اداره مرکزی این مجموعه در Hangzhou چین قرار دارد. داهوا اولین دوربین مداربسته تحت شبکه 4K مدل IPC-HF81200E را معرفی کرد تا با این محصول به عصر UltraHD عزیمت کند.

در واقع 4K یک کلمه جدید نیست به ویژه در بازار محصولات مصرفی تصویری و در حال حاظر داهوا اولین دوربین مداربسته را با این تکنولوژی به صنعت نظارت تصویری و حفاظتی وارد کرده است. بر اساس تعریف و مصوبه توسط اتحادیه International Telecommunication Union (ITU) یک دوربین مداربسته تحت شبکه 4K باید تفکیک پذیری 2160×3840 با کیفیت بسیار بالا و دقت تصویر در فرمت 16:9 با استفاده از Progressive Scanning ارائه دهد.

دوربين مداربسته

 

به عبارت دیگر، یک دوربین 4K کیفیتی چهار برابر وضوح تصویر 1080P ، تصویری با جزئیات فوق العاده بالا و رنگ های لطیف و شگفت انگیز فراهم و ارائه می کند، که برای فضاهای بسیار بزرگ نظارتی نظیر پارکینگ، ایستگاه راه آهن، بنادر و غیره بسیار ایده آل است.

دوربین 4K داهوا IPC-HF81200E به طور کامل بر اساس استاندارد بالا طراحی شده است. این دوربین مداربسته با اختیار کردن سنسور 12 مگاپیکسل و ترکیب DSP با عملکرد بسیار قوی کیفیت تصویر فوق العاده ای فراهم کرده است. در همین حال این دوربین 12 مگاپیکسل با تفکیک پذیری تصویر 3000×4000 15 فریم در ثانیه و 4K را با 30 فریم در ثانیه جهت پخش زنده با پهنای باند 8 مگابیت در ثانیه یک نمای زنده با تضمین عدم اتلاف منابع شبکه ارائه می کند، علاوه بر این، دوربین گزینه های جریان سه گانه (Triple Stream) جهت رفع در خواست های متفاوت براساس نیاز کاربران فراهم می کند.

IPC-81200E همچنین از قابلیت هایی چندگانه نظیر ویژگی ضد بخار بسیار قوی، ROI، و تشخیص هوشمند شامل: تشخیص چهره، تله سیمی (Tripwire)، نفوذ (Intrusion) وتغییر صحنه پشتیبانی می کند و قابل ذکر است این دوربین مداربسته می تواند هوشمندانه یک هشدار به کاربر تعریف شده در صورت بروز و شناسایی هرگونه حادثه و یا رفتار مشکوک ارسال کند.

برای مثال، استفاده از قابلیت نفوذ (Intrusion) در ناحیه ورودی ایستگاه سوختگیری دو مزیت وجود دارد که این دو مزیت شامل کنترل نحوه سوختگیری و کنترل راننده های معطل در ایستگاه سوختگیری می باشد. در حالت اول با تعریف قابلیت نفوذ (Intrusion) بر روی دستگاه پمپ سوختگیری از طریق اعلان هشدار توسط دوربین اطلاع پیدا کرد و واکنش لازم را انجام داد. در حالت دوم هرگونه خطرات پنهان مانند سیگار کشیدن و یا استفاده از تلفن همراه که می تواند منجر به بروز حوادث جبران ناپذیر شود، مشاهده و متوقف نمود و این ویژگی دوربین، امنیت نظارتی محیط تعریف شده را تامین می کند .

آقای پیتر پن مدیر تولید داهوا: "داهوا در زمره اولین تولیدکنندگان دوربین تحت شبکه 4K جهت معرفی یک محصول واقعی در زمینه معرفی سیستم های حفاظتی با کیفیت UltraHD می باشد."

تماس با ما ۰۲۱ ۷۸۴۱۸