فعال کردن P2P - رابط کاربری جدید

فعال کردن P2P - رابط کاربری جدید

فعال کردن P2P - رابط کاربری جدید

در این مقاله فعال کردن انتقال تصویر P2P در دستگاه ضبط XVR,NVR داهوا آماده شده است. به خاطر داشته  باشید صرفاْ فعال کردن این قابلیت در دستگاه ضبط کافی نیست و باید در نرم افزار مربوطه نیز این قابلیت تنظیم گردد و با دستگاه از طریق شبکه ارتباط برقرار نماید.

دستورالعمل مرحله به مرحله

1. ‍پس از وارد شدن به منوی Management دستگاه رفته و به مسیر Network>TCP/IP بروید.
راه اندازی P2P داهوا

2. شما می توانید یک IP ثابت برای دستگاه تعریف نمایید یا DHCP را فعال نمایید تا توسط شبکه یک IP دریافت نماید. توجه داشته باشید در صورت فعال شدن DHCP ممکن است با هربار روشن و خاموش شدن دستگاه IP دستگاه توسط این قابلیت تغییر کند. پس از انتخاب نوع IP بروی Save کلیک نمایید.
راه اندازی P2P داهوا

3. در ادامه باید به منوی P2P رفته و بروی گزینه Enable را فعال نمایید. بروی Save کلیک کنید.
راه اندازی P2P داهوا

4. پس از ذخیره مشاهده خواهید کرد بخش Status به صورت Online تغییر می کند. حالا شما می توانید از این دستگاه برای انتقال تصویر بروی نرم افزار استفاده نمایید.
راه اندازی P2P داهوا

در صورت فعال کردن P2P اگر Status به حالت Offline بماند مطمئن شوید دستگاه به صورت فیزیکی و هم نرم افزاری به مودم یا سوئیچ شبکه به درستی متصل شده است. پس از بازبینی مسیر شبکه و در صورت عدم اتصال P2P به شبکه، فایروال شبکه را هم بررسی نمایید تا IP دستگاه را بلاک نکند. در ادامه آموزش انتقال تصویر P2P برای تنظیمات در نرم افزار SmartPSS داهوا برای نسخه ویندوز/مکینتاش و نرم افزار موبایل IDMSS برای گوشی های آیفون و نرم افزار موبایل GDMSS برای گوشی های اندروید بروی لینک های زیر کلیک نمایید:

تنظیمات انتقال تصویر P2P نرم افزار موبایل داهوا

تنظیمات انتقال تصویر P2P نرم افزار SmartPSS داهوا

عنوان گروه اندازه نوع فایل دانلود