خدمات امنیتی بهتر با گزارش های نگهداری

 

 

با معرفی نسخه 3.4 نرم افزار PRO Desktop، در این بروزرسانی عملکرد گزارش‌های نگهداری (Maintenance reports) برای حساب‌های کاربری شرکت را فراهم می‌آورد. اکنون، گزارش‌های نگهداری را می‌توان تنها با چند کلیک ایجاد کرد.

طبق آمارهای بدست آمده، گزارش‌های نگهداری راهی آسان برای خدمات بهتر است. زمانی که نیاز به بررسی مجدد دستگاه‌های امنیتی پس از نصب دارید می‌توانید گزارشی از سیستم دانلود نمایید؛ نیاز به شرح عدم عملکرد صحیح به نصاب دزدگیر دارید می‌توانید گزارش را پرینت نمایید یا به عنوان نصاب نیاز به یک گزارش از سیستم امنیتی برای قانع کردن مشتری جهت ارتقاء دزدگیر دارید می‌توانید گزارش را برای او ارسال کنید. برای تمامی این موارد شما نیاز به یک گزارش نگهداری از سیستم امنیتی دارید.

با این نسخه، شرکت‌های امنیتی بهترین روش‌های تعمیر و نگهداری از سیستم امنیتی کاربر را بدون هیچ محدودیتی دریافت می‌کنند.

 

 

و اما داستان چیست؟

مجموعه آژاکس در حال کسب تخصص در سطح جهانی در نرم افزارهای امنیتی است که در حال حاظر 150000 متخصص و بیش از 8000 شرکت امنیتی از PRO Desktop استفاده می‌کنند. مجموعه آژاکس با روش‌های مختلفی برای انجام تجارت در کشورهای مختلف کار می‌کند. این بروزرسانی توسط نمایندگان آژاکس در اسپانیا و بریتانیا الهام گرفته شده است.

طبق قوانین محلی اسپانیا، شرکت‌های امنیتی باید هر چهار ماه یک بار هر سیستم امنیتی را بررسی کنند. و شرکت‌های امنیتی در بریتانیا باید دو بار در سال همین کار را انجام دهند. بخشی از این گونه بازرسی‌ها را می‌توان از راه دور انجام داد و در نتیجه سندی به نام گزارش نگهداری ایجاد می‌شود.

طبق گزارش‌ها و آمارهای بدست آمده از نمایندگان در کشورهای دیگر در مورد پیاده سازی گزارش‌های نگهداری در نرم افزار، مشخص شد که بسیاری از آنها از ابزار مشابهی برای نشان دادن حرفه ای بودن، بهبود خدمات و حتی افزایش فروش استفاده می‌کنند.

به عنوان مثال نصابان آلمانی پس از اتمام نصب، گزارشی را به مشتری ارائه می‌دهند که شامل اطلاعاتی در مورد وضعیت فعلی سیستم است. یا فرض کنید یک مشتری هزینه خدمات تعمیر و نگهداری را پرداخت می‌کند و شرکت می‌تواند گزارش ماهانه سیستم را به او ارائه دهد. چنین عملی نشان دهنده کار و ارزش یک خدمت است. گزارش نگهداری یک نقطه رشد بالقوه برای یک شرکت امنیتی در هر کشوری است. فرصتی برای بهبود خدمات، ارائه دستگاه‌ها و خدمات جدید، و مهمتر از همه، نشان دادن مراقبت از مشتری.

بنابراین، ویژگی گزارش نگهداری در PRO Desktop با توجه به رایج ترین موارد استفاده، تنظیم شده است.

 

چگونه کار می‌کند

بطور پیش فرض، گزارش‌های نگهداری در PRO Desktop 3.4 غیرفعال هستند. مالک یک شرکت می‌تواند هر زمان که بخواهد این ویژگی را در تنظیمات فعال کند. یک منوی جداگانه می‌تواند به او کمک کند تا میزان دسترسی را بین کاربران نرم افزار تعیین و توزیع کند.

نرم افزار دزدگیر آژاکس

برای ایجاد گزارش، کاربر به منوی شیء / Object رفته و روی دکمه گزارش نگهداری / Maintenance report کلیک و سپس بروی ایجاد گزارش / Create report کلیک می‌کند.

نرم افزار دزدگیر آژاکس

یک جستجو و یک سربرگ که در آن می‌توانید فایل CSV را با لیست اشیاء با قابلیت کشیدن و رها کردن (drag and drops) در برنامه موجود است. نتایج جستجو را می‌توان بر اساس:

  • نام شیء قبلاً تنظیم شده است.
  • آدرس.
  • شناسه هاب.
  • شماره شی
  • تاریخ ایجاد آخرین گزارش.

 

آپلود یک CSV اجازه می‌دهد تا گزارش‌هایی را با هاب‌های لازم از یک دیتاشیت ساده ایجاد کنید.نرم افزار دزدگیر آژاکس

پس از تعیین اشیاء، یک مهندس روی ایجاد گزارش کلیک می‌کند و گزارش‌ها به آرشیو اضافه می‌شوند. Ajax Cloud حداکثر 5 گزارش آخر را ذخیره می‌کند. اما اگر کار شما مستلزم نگهداری گزارش‌های بیشتری است، می‌توانید گزارش‌ها را در رایانه خود دانلود نمایید.

نرم افزار دزدگیر آژاکس

در این گزارش می‌توان تمامی اطلاعات دستگاه‌های امنیتی سیستم و سنسورهای اعلام حریق را مشاهده کرد. و آنچه بسیار راحت است این است که خلاصه ای سریع از اینکه آیا سیستم به تعمیر نیاز دارد یا خیر قابل مشاهده است؛ همچنین می‌توانید وضعیت هاب، سطح باتری، وضعیت ارتباط و سایر پارامترهای حیاتی را ببینید.

نرم افزار دزدگیر آژاکس
نمایش پارامترهای اصلی سیستم با وضعیت‌های هاب / Hub statuses

نرم افزار دزدگیر آژاکس
امکان بررسی گزارش در یک نگاه با خلاصه / Summary سیستم

نرم افزار دزدگیر آژاکس
گروه بندی دستگاه‌ها درک اطلاعات را آسان تر می‌کند

 

نحوه دریافت آپدیت

PRO Desktop 3.4 را می‌توانید از زیر دانلود نمایید.

دانلود برای ویندوز دانلود برای مک

 

اگر در حال حاظر نرم افزار PRO Desktop بروی رایانه خود بصورت نصب شده دارید و در حال استفاده از آن هستید می‌توانید این بروزرسانی را از داخل نرم افزار دریافت نمایید و نیازی به دانلود فایل نصبی بروزرسانی ندارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.