سوئیچ داهوا Dahua DH-PFS3106-4P-60

Dahua DH-PFS3106-4P-60

موجود نیست
تعداد بازدید
119
امتیاز
قیمت
موجود نیست

شرح امکانات:

- سوئیچ داهوا 6 پورت :
1 پورت 10/100/1000Mbps Base-X
1 پورت 10/100/1000Mbps Base-T
4 پورت 10/100Mbps Base-T PoE
- پشتیبانی از IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
- مطابق با استانداردهای IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z and IEEE802.3X
- طراحی صنعتی


Technical Specification

Model

DH-PFS3106-4P-60

Ethernet Port

1*100/1000 Base-X

1*10/100/1000 Base-T

4*10/100 Base-T (PoE power supply)

PoE Power Consumption

Each power ≤30W, Total≤60W

PoE Protocol

IEEE802.3af, IEEE802.3at

Switching Capacity

6.8G

Packet Forwarding Rate

3.57Mpps

Packet Buffer Memory

1Mb

MAC Table Size

8K

Flow Control

Enable by default

Application Humidity

10%~90%

Power

DC48~57V

Lightning Protection

Common Mode 4KV

Differential Mode 2KV

Working Temperature

-30°C~65°C

Weight

480g

Dimension(W×D×H)

150mm×100mm×30mm

Accessories

Model

 

PFT3900

155M 850nm,2km,LC, Multi-mode

PFT3950

1.25G 850nm,500m,LC, Multi-mode

PFT3910

155M 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode

PFT3920

155M 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode

PFT3960

1.25G 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode

PFT3970

1.25G 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode

 

مشخصات سوئیچ داهوا Dahua DH-PFS3106-4P-60

عنوان گروه اندازه نوع فایل دانلود
DH-PFS3106-4P-60_Datasheet_20170227.pdf [Datasheet] 0KB .pdf Download
PFS3106-4P-603.png [Images] 0KB .png Download
آیا درباره این کالا سوال یا نظری دارید؟