سوئیچ داهوا Dahua DH-S1000-8TP

Dahua DH-S1000-8TP

موجود نیست
تعداد بازدید
122
امتیاز
قیمت
موجود نیست

شرح امکانات:

- سوئیچ داهوا 10 پورت :
1 پورت 10/100/1000Mbps Base-X
2 پورت 10/100/1000Mbps Base-T
8 پورت 10/100Mbps PoE
- پشتیبانی از IEEE802.3, IEEE802.3u and IEEE802.3X
- ظرفیت لیست مک آدرس تا 8K
- پشتیبانی از Hi-PoE 60W
- پشتیبانی از برق DC 48-57V


Technical Specification

Model

DH-S1000-8TP

Ethernet Port

1*1000 Base-X

1*10/100/1000 Base-T

8*10/100 Base-T(PoE power supply)

PoE Power Consumption

port1, 2 support ≤60W (Hi-PoE)

port3, 4 support ≤30W

port 5, 6, 7, 8 support ≤15.4W

Total≤120W

PoE Protocol

IEEE802.3af, IEEE802.3at

Switching Capacity

7.6G

Packet Forwarding Rate

4.17Mpps

Packet Buffer Memory

1Mb

MAC Table Size

8K

Flow Control

Enable by default

Application Humidity

10%-90%

Power

AC 100~240V

Lightning Protection

Common Mode 4KV

Differential Mode 2KV

Working Temperature

-10°C~55°C

Weight

2.66kg

Dimension(W×D×H)

300mm×220mm×44.4mm

Accessories

Model

 

PFT3950

1.25G 850nm,500m,LC, Multi-mode

PFT3960

1.25G 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode

PFT3970

1.25G 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode

 

مشخصات سوئیچ داهوا Dahua DH-S1000-8TP

عنوان گروه اندازه نوع فایل دانلود
DH-S1000-8TP_Datasheet_20161019.pdf [Datasheet] 0KB .pdf Download
S1000-8TP.png [Images] 0KB .png Download
آیا درباره این کالا سوال یا نظری دارید؟