سوئیچ اترنت گیگ اچ ار یو ای HRUI HR-SWG1080

HRUI Ethernet Gigabit HR-SWG1080 Switch

موجود است
تعداد بازدید
173
امتیاز
قیمت
قیمت: ۳۷۲,۹۰۰ تومان

شرح امکانات:

- 8 پورت 10/100/1000Mbps (یک پورت uplink)
- سوئیچ اترنت غیر مدیریتی گیگ
- 24 ماه وارانتی بی قید و شرط (12 ماه گارانتی تعویض + 12 ماه گارانتی تعمیر)


Technical parameter list
Product Name 8-Port Gigabit Ethernet Network Switch
Model HR-SWG1080
Connector Type 8x 1000Mbps RJ45 ports
Network Media 1000BASE-T: Cat5 UTP; 1000BASE-TX: Cat6 UTP
Bandwidth 16Gbps
Address Database Size 8K
MTBF 190,000 hours (about 21 years)
Forwarding Mode Store-and-Forward
Buffer Memory 10Mbps: 14880pps; 100Mbps: 148800pps; 1000Mbps: 1488000pps
Network Protocols IEEE 802.3i 10BASE-T,IEEE 802.3u 100BASE-TX,IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gibabit Ethernet
LED Display Whole Device: PRW(Power) ; Every Port: SFP Link,RJ-45 Link,1000M
Power Supply Input 100-240V 50/60Hz
Power Consumption Max 5W
Working Environment Operating Temperature: -20 ° ~ 55 ° C ; Storage Temperature: -40 ° ~ 75 ° C ; Humidity: 10% ~ 90%, non-condensing ; Operating Humidity: 10% ~ 90%, RH, non-condensing Storage Humidity: 5% ~ 90%, RH, non-condensing
Transmission Distance Single mode(9/125um) optical transmission, transmission distance: 20km(double optical default, single optical alternative)
Product Size 138mm*78mm*25mm
Warranty 2 year warranty

مشخصات سوئیچ اترنت گیگ اچ ار یو ای HRUI HR-SWG1080

نوع سوئیچ سوئیچ اترنت گیگابیت
قابلیت مدیریت ندارد
توضیحات مدیریت -
تعداد پورت‌ها 8 پورت
نوع پورت ها RJ45 10/100/1000Mbps
ویژگی های پورت -
استانداردهای شبکه IEEE 802.3i IEEE 802.3u IEEE 802.3ab
پهنای باند 16Gbps
نرخ انتقال داده در واحد ثانیه 1.488Mpps
ظرفیت جدول مک آدرس 8K
استاندارد پورت PoE -
قدرت خروجی هر پورت PoE -
میانگین زمان بین خرابی 190,000 ساعت (حدود 21 سال)
مسافت انتقال داده 100 متر با کابل شبکه Cat.5
پشتیبانی از شرایط محیطی منفی 20 تا مثبت 55 درجه سانتیگراد با رطوبت 95 درصد
نشانگر LED روشن / خاموش بودن سوئیچ قطع /وصل بودن پورت اترنت انتقال / عدم انتقال داده در پورت اترنت فعال بودن قابلیت PoE
منبع تغذیه AC100-240V 50/60Hz
گواهینامه ها CE FCC CCC ROHS
سایر مشخصات پشتیبانی از Auto MDI/MDI-X
عنوان گروه اندازه نوع فایل دانلود
SWG1080 (1).png [Images] 1437KB .png Download
SWG1080 (2).png [Images] 2125KB .png Download
SWG1080 (3).png [Images] 2115KB .png Download
آیا درباره این کالا سوال یا نظری دارید؟