سوئیچ مدیریتی PoE اچ ار یو ای HRUI HR901-AFGM-82NS-150

HRUI Managed Gigabit HR901-AFGM-82NS-150 PoE Switch

موجود است
تعداد بازدید
117
امتیاز
قیمت
قیمت: ۲,۷۳۹,۰۰۰ تومان

شرح امکانات:

- 8 پورت 10/100/1000M PoE و 2 پورت SFP گیگ و یک پورت کنسول
- سوئیچ مدیریتی گیگ PoE
- خروجی 150 وات
- 24 ماه وارانتی بی قید و شرط (12 ماه گارانتی تعویض + 12 ماه گارانتی تعمیر)


product name

10- port Gigabit Managed Ethernet Switch

Product number

HR 901 -AFGM-82NS

Port definition

. 8 th 10/100 / 1000M  POE port + 2 th 1000M SFP optical ports

POE  parameters

PoE standard meets IEEE802.3af  / IEEE802.3at

Single port maximum: 15.4 W (IEEE 802.3af)

Single port maximum: 30 W (IEEE 802.3at)

PoE  compatibility: IEEE 802.3af/at adaptive

POE port output voltage : DC48V

POE power supply core : 1/2+; 3/6- ( or 4/5+; 7 / 8 - )

Network transmission medium

10BASE-TX: Cat6 class above UTP (≤250  m )

100BASE-TX: Cat5 above categories UTP (≤100  m )

The TX-1000BASE :  a Cat5 above categories UTP (≤100  m )

Fiber index

Multimode fiber : 850nm , 1310nm    transmission distance: 550m/2Km

Single mode fiber : 1310nm , 1550nm transmission distance: 20/40/60/80/100/120Km  

POE  parameters

PoE standard :  meets IEEE802.3af  / IEEE802.3at

Single port maximum: 15.4 W (IEEE 802.3af), Single port maximum: 30 W (IEEE 802.3at)

PoE  compatibility: IEEE 802.3af/at adaptive 

POE port output voltage : DC48V

POE power supply core : 1/2+; 3/6- ( or 4/5+; 7 / 8 - ) 

Performance specification

Backplane bandwidth : 20Gbps

Packet forwarding rate : 1.488Mpps/ per mouth

Cache : 4.1M

MAC address table : 8K

Forwarding mode

Store and forward

Running lights

Power indicator: PWR

System running light: SYS

POE running light: yellow light on the network port

Network running light: network port green light

power

150 W

Input voltage

AC 100~240V 50~60Hz

working environment

Working temperature: -20~50 ° C

Storage temperature: -40~85 ° C

Operating humidity: 90% maximum relative humidity  , no condensation

Storage humidity: maximum relative humidity  95% , no condensation

Working height: up to 10,000  feet ( 3,000  meters)

Storage height: up to 10,000  feet ( 3,000  meters )

Physical structure

Product size : 210 (L) * 140 (W) * 45 (H) mm

Packing size: 260 (L) * 205 (W) * 67 (H) mm

Product weight: 1.0kg

packing list

1. Switch: 1 set

2. Instruction manual: 1PCS

3. Certificate of Compliance: 1PCS

4. Warranty card: 1PCS

مشخصات سوئیچ مدیریتی PoE اچ ار یو ای HRUI HR901-AFGM-82NS-150

نوع سوئیچ سوئیچ PoE
قابلیت مدیریت دارد
توضیحات مدیریت پشتیبانی از CLI (command line management) پشتیبانی از ریموت Telnet پشتیبانی از اینترفیس Web
تعداد پورت‌ها 8 پورت 2 پورت SFP 1 پورت Console
نوع پورت ها RJ45 10/100/1000Mbps فیبر نوری گیگ
ویژگی های پورت پشتیبانی از PoE
استانداردهای شبکه IEEE 802.3i IEEE 802.3u IEEE 802.3x
پهنای باند 20Gbps
نرخ انتقال داده در واحد ثانیه 1.488Mpps
ظرفیت جدول مک آدرس 8K
استاندارد پورت PoE IEEE802.3af/at
قدرت خروجی هر پورت PoE 15.4/30W
میانگین زمان بین خرابی 100,000 ساعت (حدود 11 سال)
مسافت انتقال داده 250 متر با کابل شبکه Cat.6
پشتیبانی از شرایط محیطی 0 تا مثبت 55 درجه سانتیگراد با رطوبت 95 درصد
نشانگر LED روشن / خاموش بودن سوئیچ قطع /وصل بودن پورت اترنت انتقال / عدم انتقال داده در پورت اترنت فعال بودن قابلیت PoE
منبع تغذیه AC110-260V
گواهینامه ها CE FCC CCC ROHS CE/LVD EN60950
سایر مشخصات قابلیت ARP VRRP دارای قابلیت Router ویژگی QoS قابلیت Anti-attack پشتیبانی از Full/Half-duplex پشتیبانی از Auto MDI/MDI-X Flow Control Port Mirroring Port speed limit Port isolation Storm suppression برای داده های دریافتی قابلیت Link aggregation قابلیت VLAN قابلیت Spanning Tree قابلیت ACL
عنوان گروه اندازه نوع فایل دانلود
AFGM82NS150 (1).png [Images] 4691KB .png Download
AFGM82NS150 (2).png [Images] 4011KB .png Download
AFGM82NS150 (3).png [Images] 4400KB .png Download
آیا درباره این کالا سوال یا نظری دارید؟