سوئیچ PoE اچ ار یو ای HRUI HR901-AF-821GS

HRUI HR901-AF-821GS Gigabit 11 Port Ethernet POE Switch

موجود است
تعداد بازدید
297
امتیاز
قیمت
قیمت: ۱,۸۵۹,۰۰۰ تومان

شرح امکانات:

- 8 پورت 10/100Mbps PoEو 2 پورت Uplink گیگ و1 پورت SFP گیگ
- سوئیچ غیر مدیریتی PoE
- 24 ماه وارانتی بی قید و شرط (12 ماه گارانتی تعویض + 12 ماه گارانتی تعمیر)


Product   Name

11 Ports POE Switch

Model

HR901-AF-821GS

Connector   Type

8*10/100M PoE port + 2*10/100/1000M   Ethernet Uplink + 1*1000M SFP Port

Bandwidth

7.6Gbps   (non-blocking)

PoE   Standard

IEEE   802.3AF( each port 15.4W)

IEEE   802.3AT(each port 30W max)

POE   Compatibility

IEEE802.3af/at   self-adaptive

POE   power output

DC48V

PoE   power pin

12+,36-   ( 45+,78- Optional)

PoE Port   Power

30W max for   each POE port

PoE   Feature

All   ports support MDI/MDIX

Network   Protocols

Support   IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x

Optic   port

Multi   mode fiber: 1310nm, 2Km

Single   mode fiber: 1310nm, 20/40 Km

                 1550nm, 60/80/100/120Km

MAC   address

2K

Network   Media

10BASE-T:   Cat6 UTP(250   meter) ;100BASE-TX: Cat5 or more UTP (100 meter);

1000BASE-TX:   Cat5 or more UTP (100 meter)

LED   Indicator

10M: it   is on 10Mbps transmission rate while it’s blink

PWR:power   is connect while it’s on green

Yellow   light; POE Running

Green   light: Ethernet Running

Working   Environment

Operating   Temperature: -20 ° ~ 50° C; Storage Temperature: -40 ° ~ 85 ° C;  

Operating   Humidity: max 90%, non-condensing

Power

External   Power input: AC 110-264V  output: DC   52V2A

Certification

CE,CCC,FCC

Transmission   Distance

POE transmission   distance:100meters,250meters(when it’s on 10Mbps rate with Cat6 or more)

Uplink   port transmission distance:100Meters(Uplink RJ45 port); 20KM by   default(Uplink fiber port)

MTBF

100,000   hours

Warranty

2 years   warranty

مشخصات سوئیچ PoE اچ ار یو ای HRUI HR901-AF-821GS

نوع سوئیچ سوئیچ PoE
قابلیت مدیریت ندارد
توضیحات مدیریت -
تعداد پورت‌ها 8 پورت 2 پورت Uplink 1 پورت SFP
نوع پورت ها RJ45 10/100Mbps Uplink گیگ فیبر نوری گیگ
ویژگی های پورت پشتیبانی از PoE
استانداردهای شبکه IEEE 802.3u IEEE 802.3x IEEE 802.3
پهنای باند 7.6Gbps
نرخ انتقال داده در واحد ثانیه 1.488Mpps
ظرفیت جدول مک آدرس 2K
استاندارد پورت PoE IEEE802.3af/at
قدرت خروجی هر پورت PoE 15.4/30W
میانگین زمان بین خرابی -
مسافت انتقال داده 250 متر با کابل شبکه Cat.6
پشتیبانی از شرایط محیطی منفی 20 تا مثبت 55 درجه سانتیگراد با رطوبت 90 درصد
نشانگر LED روشن / خاموش بودن قطع /وصل بودن پورت اترنت انتقال / عدم انتقال داده در پورت اترنت فعال بودن قابلیت PoE
منبع تغذیه DC48V
گواهینامه ها CE FCC CCC ROHS
سایر مشخصات Flow Control Port isolation قابلیت VLAN پشتیبانی از Full/Half-duplex پشتیبانی از Auto MDI/MDI-X
عنوان گروه اندازه نوع فایل دانلود
HR901-AF-821GS.pdf [Datasheet] 319KB .pdf Download
AF821GS (1).png [Images] 5116KB .png Download
AF821GS (2).png [Images] 6013KB .png Download
AF821GS (3).png [Images] 5742KB .png Download
آیا درباره این کالا سوال یا نظری دارید؟
تماس با ما ۰۲۱ ۷۸۴۱۸