سوئیچ PoE گیگ اچ ار یو ای HRUI HR901-AFG-162S-300

HRUI HR901-AFG-162S-300 Gigabit 16 Port POE Switch 300W

موجود نیست
تعداد بازدید
97
امتیاز
قیمت
موجود نیست

شرح امکانات:

- 16 پورت 10/100/1000M PoE و 2 پورت SFP گیگ
- سوئیچ غیر مدیریتی PoE
- خروجی 300 وات
- 24 ماه وارانتی بی قید و شرط (12 ماه گارانتی تعویض + 12 ماه گارانتی تعمیر)
- ایران کد 2233120766280022


Specification

I/O Interface

Power

Input: AC 100-240V, 50/60Hz

Ethernet

16 *10/100/1000M PoE Port

2* Gigabit SFP Uplink Port

Performance

Switching Capacity

36Gbps

Throughput

26.784Mpps

Packet Buffer

4Mb

MAC Address

8K

Jumbo Frame

9.6Kbytes

Transfer Mode

Store and forward

MTBF

100000 hour

Standard

Network protocol

IEEE802.3 (10Base-T)

IEEE802.3u (100Base-TX)

IEEE802.3ab (1000Base-TX)

IEEE802.3z (1000Base-FX)

IEEE802.3x (Flow control)

PoE Protocol

IEEE802.3af (15.4W)

IEEE802.3at (30W)

Industry Standard

EMI:  FCC Part 15 CISPR (EN55032) class A

EMS:  EN61000-4-2 (ESD)

EN61000-4-4 (EFT)

EN61000-4-5 (Surge)

Network Medium

10Base-T: Cat3, 4, 5 or above UTP(≤100m)

100Base-TX : Cat5 or above UTP(≤100m)

1000Base-TX : Cat5 or above UTP(≤100m)

Optical Media

Multimode fiber: 50/125, 62.5/125, 100/140μm

Single mode fiber: 8/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm

Protection

Security Certificae

CE, FCC, RoHS

Environment

Working Environment

Working Temperature: -10~50°C

Storage Temperature: -40~85°C

Working Humidity: 10%~90%non-condensing

Storage Temperature: 5%~90%non-condensing

Working Height: Maximum 10,000 feet

Storage heigh: Maximum 10,000 feet

Indication

LED Indicators

PWR(power supply), 1-18 ACT(Link&Data), 1-18 1000M(Link)

PWR

Lighting: Powered

Un-Light: No Power

1-18 ACTLink&Data

Lighting: Connecting

Flashing: Data Transmit

Un-Light: Disconnect

1-18 1000MLink

Lighting: 1000M

Un-Light: 10/100M

DIP Switch

VLAN, Default, Extend

VLAN

Port isolation mode. In this mode, the PoE ports (1-16) of the switch cannot communicate with each other, and can only communicate with the UP-link port.

Default

Normal mode, all port can communicate with each other, the transmission distance is within 100 meters

Extend

Link extension mode, 9-16 ports PoE power supply and data transmission distance can be extended to 250 meters, the transmission rate becomes 10M

Mechanical

Structure Size

Product Dimension (L*W*H): 440*204*44mm

Package Dimension (L*W*H): 500*290*85mm

N.W: 2.6Kg

G.W: 3.2kg

Packing Info

Carton MEAS: 520*445*300mm

Packing Qty: 5 units

Packing Weight: 17KG

Power Voltage

Input Voltage: AC 100-240 V

Power supply: 52V5.76A

Package List

Switch 1 pcs, Power cord 1 pcs, User manual 1 pc, Certification 1 pc, Brackets 1 pair

مشخصات سوئیچ PoE گیگ اچ ار یو ای HRUI HR901-AFG-162S-300

نوع سوئیچ سوئیچ PoE
تعداد پورت‌ها 16 پورت 2 پورت SFP
نوع پورت ها اترنت 10/100/1000مگابیت در ثانیه فیبر نوری گیگ
پهنای باند 36Gbps
نرخ انتقال داده در واحد ثانیه 26.784Mpps
ظرفیت بافر داده 4 مگابایت
ظرفیت مموری
ظرفیت حافظه فلش
ظرفیت کش داده
ظرفیت RAM
جامبو فریم 9.6 کیلوبایت
ظرفیت جدول مک آدرس 8K
VLANs
نوع انتقال داده Store and forward
میانگین زمان بین خرابی 100,000 ساعت (حدود 11 سال)
قابلیت مدیریت ندارد
نوع مدیریتی
استانداردهای شبکه IEEE 802.1af IEEE 802.3i IEEE 802.3u IEEE 802.3x
ویژگی های پورت پشتیبانی از PoE
استاندارد پورت PoE IEEE802.3af/at
قدرت خروجی هر پورت PoE 15.4/30W
مسافت انتقال داده 250 متر با کابل شبکه Cat.5 در حالت 10Mbps (قابلیت Extend)
پشتیبانی از شرایط محیطی منفی 20 تا مثبت 55 درجه سانتیگراد با رطوبت 95 درصد
نشانگر LED روشن / خاموش بودن قطع /وصل بودن پورت اترنت انتقال / عدم انتقال داده در پورت اترنت فعال بودن قابلیت PoE فعال / غیرفعال بودن پورت فیبر نوری
منبع تغذیه خروجی DC 52V 1.25A ورودی AC 110~260V
استاندارد صنعتی تخلیه شوک الکتریکی EN 61000-4-2 (Electrostatic Discharge) گذرای سریع الکتریکی EN 61000-4-4 (Electrical Fast Transient) مقاوم در برابر نوسانات برقی EN 61000-4-5 (Surge)
گواهینامه ها CE FCC ROHS
ساختار بدنه
نوع نصب دسکتاپ داخل رک
سایر مشخصات Flow Control قابلیت VLAN پشتیبانی از Full/Half-duplex پشتیبانی از Auto MDI/MDI-X
عنوان گروه اندازه نوع فایل دانلود
HR901-AFG-162S-300.pdf [Datasheet] 395KB .pdf Download
آیا درباره این کالا سوال یا نظری دارید؟
تماس با ما ۰۲۱ ۷۸۴۱۸